INFORMACJE O WYDARZENIU

Ludzie i firmy silni różnorodnością – „Podejdź bliżej” (Come CloSeR Show) 2018

Ludzie inspirują się wzajemnie swoją różnorodnością. Im bardziej jesteśmy otwarci na innych ludzi, tym bardziej stajemy się wartościowym człowiekiem.

Tegoroczne spotkanie „Podejdź bliżej / Come CloSeR Show” wypełnią ciekawe prelekcje i panele dyskusyjne dotyczące różnorodności oraz możliwości poznania osób myślących o różnorodności w podobny sposób. Świat rozwija się dzięki osobom „open mind”. Dołącz do nas. Do szczególnego spotkania osób, które cenią sobie różnorodność i chcą ją wspierać.

Come CloSeR Show odbywać się będzie w Hotelu Qubus przy ul. Nadwiślańskiej 6 w Krakowie. Ten wyjątkowo położony hotel ma doskonałe widoki na Wisłę, a jego wnętrza są wypełnione kojącą zielenią. Aby Wasz pobyt podczas wydarzenia był jeszcze bardziej atrakcyjny, przygotowaliśmy wiele wrażeń związanych ze sztuką. Jesteśmy pewni, że wraz z ekscytującym programem, zapewni to uczestnikom doskonałą atmosferę, z której słynie to wydarzenie.

 

To wydarzenie wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Cel 8 - wzrost gospodarczy i godna praca Cel 10 - mniej nierówności • 19:00

  Witamy na Come CloSer Show 2018 – poznajmy się!

  Dumni jesteśmy z trzeciej edycji Come CloSeR Show, którą poświęcimy zastanowieniu się nad różnorodnością i włączeniem społecznym w miłym otoczeniu sztuki, dbając o dobrą atmosferę i networking. Jak zwykle nie zabraknie też doskonałej kawy oraz smacznej, regionalnej kuchni.

  Zaczynamy już 10 maja wieczorem od wzajemnego poznania się. To okazja dla Ciebie, aby w luźnej atmosferze, przy lampce dobrego wina, spotkać innych uczestników wydarzenia, nawiązać ciekawe relacje, poznać naszych panelistów i wdać się w fascynującą konwersację. Potem możesz się przejść wzdłuż Wisły i poddać się czarowi tego miejsca, aby następnego dnia, ze świeżymi siłami, przystąpić do dyskusji na palące tematy społeczne, które są także ważne dla Ciebie i firmy, dla której pracujesz.

 • 9:00

  Otwarcie Come CloSeR Show 2018 – Ireneusz Białek, MOFFIN wraz z partnerami wydarzenia.

 • 9:15

  Panel dyskusyjny: „Piękno różnorodności – bogactwo, czy utopia?” (szczegóły)

 • 11:00 – 12:00

  Networking, kawa i coś słodkiego

 • 12:00 – 14:00

  Parallel sessions (szczegóły)

 • 14:00 – 15:00

  Lunch

 • 15:00 – 16:00

  Podsumowanie Come CloSeR Show 2018. Losowanie nagród , wspólne sesje fotograficzne ze sztuką w tle.

  Networking. Rozmowy o sztuce. Stanowiska z przykładami adaptacji sztuk wizualnych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – adaptacje i malarstwo autorstwa Lecha Kolasińskiego.

  (szczegóły)

 • 18:30

  Wracamy do sztuki – występ Grzegorza Dowgiałły – „Dziwny jest ten świat”

 • 19:00

  Biesiada przy lokalnych specjałach, oczywiście bardzo różnorodnych, a więc dla każdego coś smacznego.